KISS rozpálí O2 arenu!

Kiss O2 Arena

Legenda se vrací do Prahy

Po letech napjatého očekávání se rockoví bohové, skupina Kiss, vrací do Prahy! Legendární čarodějové make-upu a pyrotechniky rozpálí pódium O2 areny a slibují show, na kterou fanoušci nikdy nezapomenou. Koncert je součástí jejich rozlučkového turné "End of the Road", které odstartovalo v roce 2019. Kiss, to je víc než jen hudba, je to show plná energie, ohňostrojů a nesmrtelných hitů jako "Rock and Roll All Nite" nebo "I Was Made for Lovin' You". Kapela slibuje show nabitou energií, která nenechá v publiku nikoho chladným. Pro fanoušky Kiss to bude noc plná emocí, nostalgie a především skvělé muziky. Lístky na koncert mizí závratnou rychlostí, takže pokud si chcete užít tuhle legendární show na vlastní kůži, neváhejte s nákupem ani minutu!

Poslední šance vidět KISS

Pro fanoušky tvrdé muziky a legendárních show se blíží den D. KISS, králové glam rocku, se vrací do Prahy se svou show "End of the Road". Koncert se uskuteční v O2 areně, která se 20. června 2023 otřese v základech pod náporem tisíců fanoušků. Kapela slibuje show nabitou hity, pyrotechnikou a vším, co k nezapomenutelnému koncertu KISS patří.

"End of the Road" je rozlučkové turné, kterým KISS po téměř 50 letech na scéně dávají svým fanouškům definitivní sbohem. Pro fanoušky v České republice to tak bude poslední šance vidět legendární čtveřici v akci. Lístky na koncert mizí závratnou rychlostí, proto neváhejte a zajistěte si své místo v historii rock'n'rollu.

Koncert v rámci End of the Road

Atmosféra v O2 areně v Praze 20. června 2023 doslova vřela. Legendární rockeři Kiss dorazili do Česka v rámci svého rozlučkového turné "End of the Road" a fanoušci se dočkali nezapomenutelného koncertu. Již od prvních tónů bylo jasné, že Kiss se s Prahou nehodlají loučit tiše. Ohnivá show, pyrotechnika a ikonické kostýmy kapely - to vše a mnohem více čekalo na nadšené publikum. Paul Stanley, Gene Simmons, Tommy Thayer a Eric Singer předvedli strhující show plnou energie, která nenechala nikoho na pochybách, proč je Kiss považován za jednu z nejlepších koncertních kapel všech dob.

Fanoušci si s kapelou sborově zazpívali všechny legendární hity jako "Detroit Rock City", "Rock and Roll All Nite" nebo "I Was Made for Lovin' You". Koncert Kiss v O2 areně se nesl v duchu oslavy rockové hudby a byl důstojným rozloučením s českými fanoušky. I když se kapela po dlouhé a bohaté kariéře rozhodla odejít do hudebního důchodu, vzpomínky na jejich strhující vystoupení budou fanouškům v srdcích rezonovat ještě dlouho.

Datum a čas koncertu

Koncert legendární americké rockové skupiny Kiss v O2 areně v Praze byl nezapomenutelným zážitkem pro tisíce fanoušků. Kapela, známá svými extravagantními kostýmy a pyrotechnickými show, vystoupila v rámci svého světového turné End of the Road. O2 arena praskala ve švech a atmosféra byla elektrizující. Fanoušci všech věkových kategorií si s kapelou zpívali všechny známé hity, jako "Rock and Roll All Nite", "Detroit Rock City" a "I Was Made for Lovin' You". Koncert byl plný energie, ohňů a světelných efektů, které vytvořily nezapomenutelnou atmosféru. Kiss znovu dokázali, proč jsou považováni za jednu z nejlepších live kapel všech dob.

Vstupenky a jejich dostupnost

Vstupenky na koncert skupiny Kiss v O2 areně se obvykle rychle vyprodají. Kapela má v České republice obrovskou základnu fanoušků a jejich koncerty jsou vždy velkou událostí. Cena vstupenek se liší v závislosti na kategorii a umístění v aréně. Nejlevnější lístky se pohybují v řádu několika tisíc korun, zatímco za ty nejdražší, VIP vstupenky, zaplatíte i několikanásobek.

Vstupenky je možné zakoupit online na webových stránkách Ticketportal a Ticketmaster, případně v kamenných prodejnách těchto společností. Doporučuje se nakupovat vstupenky pouze z oficiálních zdrojů, abyste se vyhnuli riziku padělků.

Předprodej vstupenek obvykle začíná několik měsíců před koncertem. Pro fanoušky, kteří si chtějí zajistit ty nejlepší místa, je vhodné sledovat webové stránky a sociální sítě kapely a O2 areny, kde se dozví o zahájení předprodeje včas.

Co očekávat od show

Po více než pěti dekadách na scéně a po dvou rozlučkových turné se rockoví titáni KISS vracejí do Prahy, aby znovu rozproudili krev fanoušků v O2 areně. A co může publikum od této show očekávat? Jedno je jisté – nuda to rozhodně nebude! KISS jsou proslulí svými grandiózními show plnými pyrotechniky, konfet a světelných efektů, které vás vtáhnou do víru rock and rollu. Samozřejmostí jsou ikonické kostýmy a make-up, které z členů kapely dělají bytosti z jiného světa.

Očekávejte živelnou smršť největších hitů jako "Rock and Roll All Nite", "Detroit Rock City" nebo "I Was Made for Lovin' You". Gene Simmons se jistě blýskne svým legendárním chrlením ohně a vyplazováním jazyka, Paul Stanley vás dostane svým charismatem a nezaměnitelným hlasem. Tommy Thayer a Eric Singer, kteří doplňují současnou sestavu KISS, dokazují, že i po letech je tato kapela stále ve skvělé formě. Koncert KISS v O2 areně bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny fanoušky rockové muziky a show, která vám ještě dlouho po skončení bude znít v uších.

Největší hity naživo

Koncert skupiny Kiss v O2 areně byl pastvou pro uši i oči. Fanoušci se dočkali grandiózní show plné pyrotechniky, světelných efektů a samozřejmě největších hitů kapely. Atmosféra v hale byla elektrizující a od prvních tónů písně "Detroit Rock City" bylo jasné, že Kiss si Prahu podmanili. Během večera zazněly legendární skladby jako "Love Gun", "I Was Made for Lovin' You" nebo "Rock and Roll All Nite". Kapela předvedla neuvěřitelnou energii a Paul Stanley se svým charismatem strhl publikum od začátku do konce. Sólový výstup bubeníka Erica Singera s otáčející se bicí soupravou patřil k nezapomenutelným momentům koncertu. Fanoušci si show užili naplno a sborově zpívali každou píseň. Koncert Kiss v O2 areně byl nepochybně jedním z vrcholů koncertní sezóny a potvrdil status kapely jakožto legendy rockové hudby.

Pyrotechnika a speciální efekty

Koncert skupiny Kiss v O2 areně je vždycky obří show a pyrotechnika s vizuálními efekty hrají v téhle show hlavní roli. O2 arena se s kapelou mění v ohnivou horu chrlenící plameny, jiskry a dým. Kiss jsou známí tím, že na efekty nešetří a v O2 areně to platí dvojnásob.

Už při nástupu kapely na pódium to jiskří na všechny strany a ohnivé efekty doprovází každou pecku. Fanoušci Kiss můžou počítat s explozemi, ohnivými gejzíry a spoustou dýmu, který vytváří tu správnou rockovou atmosféru.

O2 arena se pyšní moderní zvukovou a světelnou technikou, která umožňuje kapele Kiss a jejich technickému týmu posunout show zase o kus dál. Díky tomu si fanoušci můžou užít nezapomenutelnou show plnou ohně, světel a skvělé muziky.

Hostující kapely a interpreti

Koncert skupiny Kiss v O2 areně v Praze slibuje nezapomenutelnou show, ale fanoušci rockové hudby se můžou těšit i na další lahůdky. Před samotnými Kiss totiž na pódium vystoupí několik hostujících kapel a interpretů, kteří rozehřejí publikum a navodí tu správnou atmosféru. Jména doprovodných umělců se můžou lišit v závislosti na konkrétním datu a programu koncertu, organizátoři se ale vždy snaží vybrat interprety, kteří osloví fanoušky Kiss a žánrově zapadají do celého večera. Často se jedná o zavedené rockové kapely s bohatou historií i o nadějné mladé umělce, kteří teprve začínají svoji hudební kariéru. Vystoupení hostujících kapel a interpretů v O2 areně před koncertem Kiss tak nabízí jedinečnou možnost objevit nové hudební favority a užít si večer plný skvělé rockové muziky.

Doprava a parkování u O2 areny

O2 arena, nacházející se v pražské Libni, disponuje výbornou dopravní dostupností jak městskou hromadnou dopravou, tak i autem. Pokud se na koncert skupiny Kiss chystáte metrem, nejbližší je stanice Českomoravská na trase B, odkud je to k aréně necelých 5 minut chůze. Tramvajová zastávka Českomoravská (linky 3, 8, 25) se nachází přímo před arénou. Pro cesty autem je k dispozici několik placených parkovišť v okolí O2 areny. Nejblíže se nachází parkoviště P+R Českomoravská s kapacitou 800 míst. Další možností je parkoviště u nákupního centra Galerie Harfa. Doporučujeme však využít MHD, a to zejména z důvodu vysoké koncentrace návštěvníků a omezené kapacity parkovacích míst v den konání koncertu. Předejdete tak zbytečnému stresu z hledání parkování a do areny dorazíte včas a bez komplikací.

Ubytování pro mimopražské fanoušky

Pro fanoušky, kteří se na koncert skupiny Kiss v O2 areně chystají z jiných koutů Česka i ze zahraničí, je k dispozici široká škála ubytovacích možností. Vzhledem k tomu, že se O2 arena nachází v Praze, hlavním městě České republiky, je nabídka ubytování opravdu pestrá a uspokojí potřeby každého fanouška.

V docházkové vzdálenosti od O2 areny se nachází několik hotelů různé cenové kategorie. Tyto hotely jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí být co nejblíže dění a užít si koncert bez starostí s dopravou. Pro ty, kteří preferují cenově dostupnější variantu, se nabízí ubytování v penzionech a hostelech, které jsou v Praze rovněž hojně zastoupeny. Ty se nacházejí v různých částech Prahy, s dobrým dopravním spojením do O2 areny.

Pro fanoušky, kteří cestují ve větší skupině, je skvělou volbou pronájem bytu či apartmánu. V Praze existuje mnoho platforem, které zprostředkovávají krátkodobé pronájmy a nabízejí širokou škálu možností od menších studií až po prostorné apartmány s několika ložnicemi. Bez ohledu na to, pro jaký typ ubytování se fanoušci rozhodnou, je důležité si rezervaci zajistit s dostatečným předstihem, jelikož koncerty skupiny Kiss bývají velmi populární a ubytovací kapacity se rychle plní.

Historie KISS v České republice

Skupina KISS, legendární americká rocková kapela známá svým ikonickým make-upem a explozivními show, má s Českou republikou bohatou historii. Poprvé zde vystoupili 5. července 1990 na festivalu Prague Rocks na Strahovském stadionu před davem více než 100 000 fanoušků. Tato událost se stala symbolem pádu železné opony a příchodu svobody do tehdejšího Československa. Od té doby KISS Českou republiku navštívili několikrát, vždy s bouřlivým ohlasem. Mezi nezapomenutelné koncerty patří jejich vystoupení na festivalu Masters of Rock v roce 2008 a na letišti v Letňanech v roce 2013. V roce 2022 se KISS vrátili do Prahy v rámci svého rozlučkového turné "End of the Road", aby odehráli koncert v O2 areně. Tato moderní hala s kapacitou až 18 000 diváků se stala dějištěm dalšího nezapomenutelného večera plného pyrotechniky, světelných efektů a největších hitů kapely. Koncert v O2 areně byl pro mnoho fanoušků poslední příležitostí vidět KISS naživo a rozloučit se s touto legendární kapelou.

Reakce fanoušků na oznámení koncertu

Oznámení koncertu skupiny Kiss v pražské O2 areně vyvolalo mezi fanoušky vlnu nadšení. Sociální sítě explodovaly radostí, vzpomínkami na předchozí koncerty a sdílením ikonického make-upu kapely. Mnozí fanoušci, kteří kapelu viděli již dříve, slibují, že si show nenechají ujít ani tentokrát, a plánují si užít "poslední rozlučku" naplno. Pro mladší generaci je to jedinečná šance zažít legendární rockovou show na vlastní kůži. Lístky na koncert mizely závratnou rychlostí, což svědčí o neutuchající popularitě Kiss i po dekádách na scéně. Pro mnohé je to splněný sen a důkaz, že rock'n'roll nikdy neumírá.

KISS: Ikony rockové hudby

Kapela KISS, známá svými extravagantními kostýmy a ohnivými show, se zapsala do srdcí fanoušků po celém světě. Jejich koncerty jsou legendární a slibují nezapomenutelný zážitek plný energie a rockové muziky. A právě takový večer čekal na fanoušky v pražské O2 areně, kde KISS vystoupili v rámci svého turné. Koncert skupiny KISS v O2 areně byl událostí, na kterou se nezapomíná.

Atmosféra v hale byla elektrizující a fanoušci všech věkových kategorií s napětím očekávali nástup svých idolů. Když se na pódiu objevili Gene Simmons, Paul Stanley, Tommy Thayer a Eric Singer, propukla v hledišti euforie. Koncert byl nabitý hity, které zlidověly, a fanoušci si tak mohli z plných plic zazpívat s kapelou. Nechyběly ani pyrotechnické efekty, ohnivé jazyky a světelná show, které jsou pro koncerty KISS typické.

Koncert v O2 areně byl důkazem, že KISS jsou stále králi rockové zábavy a jejich show je strhující podívanou pro všechny generace.

Nesmrtelná show plná energie

O2 arena se otřásala v základech, když do Prahy dorazila legendární kapela Kiss. Koncert, který sliboval nezapomenutelnou show, splnil očekávání do posledního detailu. Od prvních tónů bylo jasné, že Kiss nepřijíždí jen hrát, ale především žít hudbu na pódiu. Energie, která sálala z kapely i publika, byla doslova hmatatelná. Pyrotechnické efekty, ohnivé jazyky šlehající k nebi a ikonické líčení členů kapely, to vše dotvářelo atmosféru nefalšované rockové smršti. Fanoušci všech generací zpívali s kapelou notoricky známé hity jako "Rock and Roll All Nite" nebo "I Was Made for Lovin' You". Koncert Kiss v O2 areně byl oslavou rockové hudby v té nejryzejší podobě.

Publikováno: 22. 06. 2024

Kategorie: Hudba

Autor: FilipSykora

Tagy: kiss o2 arena | koncert skupiny kiss v o2 areně