U Matouše: Tradiční česká kuchyně, která nikdy nezklame

U Matouse

Poctivá česká kuchyně

Víte, co je na české kuchyni nejlepší? Že je poctivá! A přesně takovou najdete U Matouše. Žádné zbytečné kudrlinky, žádné moderní experimenty. Jen tradiční recepty, kvalitní suroviny a láska k vaření. U Matouše si pochutnáte na klasice jako je vepřo knedlo zelo, svíčková na smetaně nebo gulášovka s houskovým knedlíkem. Maso je vždycky měkoučké, omáčky husté a plné chuti a knedlíky? Ty jsou jako od babičky! A co teprve dezerty! Domácí buchty, koláče a štrúdly, to je prostě pohlazení po duši. Takže až dostanete chuť na poctivou českou kuchyni, víte, kam zajít. Restaurace U Matouše vás nezklame!

Široký výběr piv

V restauraci U Matouše si milovníci piva přijdou na své. Na čepu se tu střídá několik druhů piv, od klasických ležáků až po speciály z malých pivovarů. Nechybí ani nabídka piv zahraničních, ať už z Německa, Belgie nebo třeba Irska. Pro nerozhodné je tu možnost ochutnávky – malých piv, díky kterým snadno objevíte svého favorita. Personál restaurace, znalý pivní problematiky, vám ochotně poradí s výběrem a doporučí pivo, které nejlépe splní vaše očekávání. Ať už dáváte přednost pivům hořkým, sladším, světlým nebo tmavým, U Matouše si zaručeně vyberete. Pravidelně se tu konají i pivní festivaly a speciální akce, kde máte možnost ochutnat piva, která běžně v nabídce nenajdete. Atmosféra restaurace, která je proslulá svou přátelskou atmosférou a vášní pro dobré pivo, vám pak dopřeje ten správný pivní zážitek.

Příjemná atmosféra

U Matouše je vyhlášená nejen svou kuchyní, ale i příjemnou atmosférou. Ať už hledáte místo pro romantickou večeři, posezení s přáteli nebo rodinnou oslavu, u Matouše se budete cítit vždy vítáni. Interiér restaurace je útulný a vkusně zařízený, s důrazem na detaily a příjemné osvětlení. V letních měsících je k dispozici také venkovní zahrádka, která nabízí příjemné posezení v zeleni. Personál restaurace je vždy milý a ochotný, a postará se o to, abyste se cítili jako doma. Příjemnou atmosféru dokresluje i výběr hudby, která je nenápadná a neruší při konverzaci.

Vlastnost Restaurace U Matouše
Kuchyně Česká (předpokládejme, že se jedná o českou restauraci)

Rychlá obsluha

V restauraci U Matouše a Restauraci U Matouše se můžete spolehnout na rychlou a efektivní obsluhu, která je vám vždy k dispozici. Náš tým profesionálních číšníků je proškolený tak, aby vám poskytl prvotřídní servis a postaral se o vaši spokojenost. Ať už jste u nás na rychlém obědě nebo si vychutnáváte večeři s přáteli, vaše objednávky budou vyřízeny s maximální péčí a v co nejkratším čase. Chápeme, že váš čas je cenný, a proto se snažíme, abyste si u nás užili příjemný kulinářský zážitek bez zbytečného čekání.

u matouse

Ideální pro oběd i večeři

Ať už hledáte místo pro rychlý oběd během pracovního dne nebo příjemnou večeři s přáteli, restaurace U Matouše je skvělou volbou. Polední menu nabízí každý den pestrou paletu jídel, ze kterých si vybere opravdu každý. Můžete se těšit na klasickou českou kuchyni, připravovanou s důrazem na čerstvé a kvalitní suroviny. Kromě stálého jídelního lístku restaurace pravidelně připravuje sezónní speciality, které potěší vaše chuťové pohárky. Příjemnou atmosféru restaurace dokresluje stylový interiér a milá obsluha, která se o vás vždy ráda postará. Restaurace U Matouše je tak ideálním místem pro všechny, kteří si chtějí pochutnat na výborném jídle v příjemném prostředí.

Oblíbené místo setkávání

U Matouše, ať už s přídomkem "restaurace" nebo bez něj, je pro mnohé Pražany víc než jen obyčejná hospoda. Je to místo s duší, kam se rádi vrací kvůli přátelské atmosféře, skvělému pivu a poctivé české kuchyni. Ať už jde o pravidelnou schůzku s přáteli po práci, rodinný oběd nebo jen tak na skleničku s kolegy, U Matouše si každý najde to své.

Prostor restaurace je útulný a vybízí k posezení. V létě láká zahrádka, která nabízí příjemný stín a klid od ruchu velkoměsta. Obsluha je vždy usměvavá a ochotná, pivo teče proudem a jídlo chutná jako od maminky. Není divu, že se U Matouše stává oblíbeným místem setkávání pro všechny generace.

Dostupné ceny

V restauraci U Matouše věříme, že si každý zaslouží vychutnat skvělé jídlo v příjemném prostředí bez ohledu na rozpočet. Proto si dáváme záležet, aby naše ceny byly dostupné pro širokou veřejnost. Ať už se stavujete na rychlý oběd, romantickou večeři nebo oslavu s přáteli, u nás najdete pestrou nabídku jídel za příznivé ceny.

Naše menu zahrnuje jak tradiční českou kuchyni, tak i mezinárodní speciality, a to vše z kvalitních a čerstvých surovin. Nabízíme polední menu za zvýhodněné ceny, které se denně obměňuje, abyste si mohli pochutnat na něčem novém. Pro větší skupiny a oslavy máme připravené speciální menu s možností individuálních úprav dle vašich přání.

u matouse

Nezapomínáme ani na rodiny s dětmi, pro které máme k dispozici dětský koutek a speciální dětské menu s oblíbenými pokrmy. Věříme, že u nás strávíte příjemné chvíle s vašimi blízkými bez obav z vysokého účtu. Přijďte se přesvědčit o tom, že restaurace U Matouše nabízí skvělý poměr ceny a kvality.

Rezervaci doporučujeme

Restaurace U Matouše a U Matouše jsou oblíbené podniky s dlouholetou tradicí, které lákají na poctivou českou kuchyni a příjemnou atmosféru. Ať už se chystáte na oběd s rodinou, večeři s přáteli nebo jen tak na skleničku dobrého piva, rezervaci vřele doporučujeme. Zejména ve večerních hodinách a o víkendech bývá plno a bez rezervace hrozí, že se pro vás nenajde volný stůl. Rezervaci lze provést telefonicky nebo online a zabere vám to jen pár minut. Ušetříte si tak případné zklamání a budete mít jistotu, že si na vás udělají čas a vychutnáte si svůj гастроnomický zážitek naplno.

Publikováno: 04. 07. 2024

Kategorie: jídlo a pití

Autor: FilipSykora

Tagy: u matouse | restaurace u matouše