Korn rozduní O2 arenu!

Korn O2 Arena

Korn míří do Prahy

Fanoušci tvrdé hudby se můžou těšit! Legendární americká kapela Korn míří do Prahy, kde vystoupí 12. června 2023 v O2 areně. Koncert je součástí jejich evropského turné, na kterém představí své největší hity i novinky z posledního alba Requiem. Kapela slibuje nezapomenutelnou show plnou energie, temných melodií a hutných kytarových riffů. Vstupenky na koncert Korn v O2 areně budou v prodeji od 10. března 2023.

Koncert v O2 areně

V O2 areně vystoupí legendární americká nu-metalová kapela Korn. Fanoušci se můžou těšit na nezapomenutelnou show plnou energie, syrových emocí a hutných riffů.

Datum a čas koncertu

Koncert kapely Korn v pražské O2 areně se nezadržitelně blíží a fanoušci už netrpělivě odpočítávají dny. Aby vám nic neuniklo a užili jste si tenhle metalový večírek naplno, shrnuli jsme pro vás ty nejdůležitější informace. Zapište si do kalendářů, Korn rozduní O2 arenu [datum koncertu], a to v [čas] [případně upřesnění - odpoledne/večer]. Vstupenky mizí závratnou rychlostí, proto neváhejte a zajistěte si tu svoji co nejdříve.

Předprodej vstupenek

Vstupenky na koncert kapely Korn v O2 areně budou v prodeji v síti Ticketportal. Datum a čas zahájení předprodeje bude oznámen později. Fanoušci se můžou těšit na několik kategorií vstupenek, včetně vstupenek na stání a sezení v různých sektorech arény. Pro ty nejnáročnější fanoušky budou k dispozici i VIP balíčky s exkluzivními bonusy, jako je například setkání s kapelou. Doporučujeme sledovat oficiální stránky kapely a O2 areny, kde budou zveřejněny veškeré informace o předprodeji. Počet vstupenek je omezený.

Speciální hosté večera

O2 arena přivítala nespočet hvězd, ale jen málo z nich si dokázalo podmanit publikum tak jako Korn. Jejich show jsou legendární a pražský koncert nebyl výjimkou. Fanoušci se dočkali nejen hitů, které definovaly žánr nu-metalu, ale i překvapení v podobě speciálních hostů. Ti dodali večeru další rozměr a dokázali, že hudba spojuje generace i žánry. Jména hostů se často tají až do poslední chvíle, aby byl efekt co největší. O to větší je pak nadšení fanoušků, když se na pódiu objeví jejich oblíbenec po boku kapely. Někdy se jedná o zavedené hvězdy, jindy o talentované nováčky, kteří si tak odbudou svůj křest ohněm před početným publikem. Ať už se jedná o kohokoli, jedno je jisté: speciální hosté na koncertech Korn v O2 areně vždycky zaručí nezapomenutelný zážitek.

Nové album Requiem

Fanoušci kapely Korn v České republice se dočkali! Legendární nu-metalová parta ohlásila koncert v pražské O2 areně, a to v rámci svého evropského turné k novému albu Requiem. Datum, které si všichni zapisujeme do kalendáře, je [Datum koncertu]. Vstupenky budou v prodeji od [Datum zahájení prodeje vstupenek].

Album Requiem, které vyšlo v únoru 2022, je v pořadí již čtrnáctou studiovou deskou kapely a přináší temné a syrové tóny, které jsou pro Korn typické. Na koncertě v O2 areně zazní nejen skladby z Requiem, ale i největší hity z bohaté historie kapely. Můžeme se těšit na pecky jako Freak on a Leash, Blind, Falling Away from Me a mnoho dalších.

Koncert kapely Korn v O2 areně bude bezpochyby hudební událostí roku a fanoušci se můžou těšit na nezapomenutelnou show plnou energie, emocí a hutných riffů.

Největší hity kapely

Fanoušci v O2 areně se můžou těšit na pořádnou nálož energie a hitů, které definovaly éru nu-metalu. Korn, tahle parta z Kalifornie, která to rozjede už [datum koncertu], má na kontě tolik pecek, že by to vydalo na několik koncertů.

Zazní pecky z jejich debutového alba, jako "Blind" nebo "Shoots and Ladders", které je vystřelily do hudebního světa. Samozřejmě nemůžou chybět ani hymny jako "Freak on a Leash" nebo "Falling Away from Me", které z nich udělaly legendy. A co teprve "Got the Life" nebo "Here to Stay"? U těch bude O2 aréna doslova vibrovat!

Korn zkrátka není kapela, která by šetřila energií. Ať už jste skalní fanoušci od prvních desek, nebo je teprve objevujete, tenhle koncert si rozhodně nenechte ujít. Bude to jízda!

Atmosféra na koncertech

O2 arena praská ve švech, když na pódium nastoupí legendární Korn. Vlna euforie se valí prostorem a pohltí tisíce fanoušků. Vzduch houstne očekáváním a energie je doslova hmatatelná. První tóny z kytar Head a Munkyho rozduní halou a dav šílí. Jonathan Davis, ikonický frontman s nezaměnitelným hlasem, si podmaní publikum od prvního okamžiku. Jeho charisma a syrová energie strhnou i ty nejzdrženlivější.

Během koncertu se střídají starší hity s peckami z posledního alba. Fanoušci zpívají do jednoho každé slovo a skáčou do rytmu. Atmosféra graduje s každou písní a vrcholí během ikonických skladeb jako "Freak on a Leash" nebo "Blind". O2 arena se mění v kotel emocí, kde se fanoušci stávají součástí show. Koncert Korn v O2 areně je nezapomenutelným zážitkem plným energie, vášně a syrové hudební síly.

Doprava a parkování

Do O2 areny se nejlépe dostanete městskou hromadnou dopravou. Stanice metra Českomoravská (trasa B) a zastávky tramvají (čísla 8, 25, 16) se nacházejí jen pár minut chůze od arény. Pokud přijedete autem, můžete využít placené parkoviště přímo u O2 areny s kapacitou 2800 míst. Doporučujeme však přijet s dostatečným předstihem, parkoviště se obzvláště při koncertech kapel jako Korn rychle plní. Další možností je parkování v blízkých obchodních centrech, například v OC Harfa nebo Galerie Fénix. Mějte však na paměti otevírací dobu těchto center a případné poplatky za parkování. Vzhledem k očekávané vysoké návštěvnosti koncertu Korn důrazně doporučujeme využít MHD, abyste se vyhnuli dopravním zácpám a problémům s parkováním.

Ubytování v Praze

Praha nabízí širokou škálu ubytování pro fanoušky mířící na koncert kapely Korn v O2 areně. Ať už preferujete luxusní hotel, útulný penzion nebo cenově dostupný hostel, v blízkosti arény i v centru města najdete to pravé.

Chcete-li mít arénu co nejblíže, doporučujeme hotely v pražských Vysočanech, jako je například Hotel Clarion Congress Prague, který se nachází jen pár minut chůze od O2 areny. Další možností je ubytování v centru Prahy s výbornou dostupností MHD do Vysočan. Metro linky B vás z centra doveze k O2 areně za 15 minut. V centru najdete nepřeberné množství hotelů, penzionů i apartmánů pro každý rozpočet.

Při výběru ubytování nezapomeňte zohlednit délku vašeho pobytu a plánovaný program. Pokud se chystáte strávit v Praze více dní a prozkoumat krásy města, ubytování v centru vám poskytne ideální výchozí bod. Naopak, pokud je vaší prioritou koncert a rychlý přesun na místo konání, hotely ve Vysočanech vám ušetří čas i starosti s dopravou.

Tipy pro fanoušky

O2 arena je skvělé místo pro sledování koncertů, ale může být náročné vytěžit z večera maximum, zvláště na koncertu kapely jako Korn. Přijďte včas, abyste si užili předkapely a měli dost času najít si dobré místo. Vstupenky se rychle vyprodávají, takže si je kupte včas. O2 arena má několik vstupů, proto si před příjezdem zkontrolujte, který je pro vás nejblíže. V hale je k dispozici šatna za poplatek. Doporučujeme pohodlné oblečení a obuv, protože na koncertech Korn se obvykle hodně tančí a skáče. V hale je zakázáno vnášet vlastní nápoje a jídlo. Během koncertu buďte ohleduplní k ostatním fanouškům a dodržujte pokyny ochranky. Nezapomeňte si užít atmosféru a zazpívat si s kapelou vaše oblíbené hity!

Korn na sociálních sítích

Fanoušci kapely Korn v České republice a na Slovensku se konečně dočkali! Legendární nu-metalová parta ohlásila koncert v pražské O2 areně. Informace o koncertu se bleskově šířily sociálními sítěmi a vyvolaly obrovskou vlnu nadšení. Facebook, Instagram a Twitter se zaplnily příspěvky s hashtagem KornVO2areně. Fanoušci sdíleli své nadšení, plánovali společné cesty na koncert a spekulovali o setlistu. Mnozí z nich neváhali vyjádřit svou radost z toho, že po letech čekání konečně uvidí své oblíbence naživo. Sociální sítě se tak staly místem, kde se fanoušci mohli podělit o svou vášeň pro Korn a navzájem se utvrdit v tom, že koncert v O2 areně bude nezapomenutelným zážitkem.

Publikováno: 19. 06. 2024

Kategorie: Hudba

Autor: FilipSykora

Tagy: korn o2 arena | informace o koncertu korn v o2 areně